HAKKIMIZDA

 

SureBox - Sample 1 for three columns

KOBİ Telekom Hakkında

KOBİ TELEKOM

  • Küçük Orta Büyük İşletmelere Telekom Çözümleri Sunar

  • KOBİ Telekom İnternet Servis Sağlayıcılığı Lisansına sahiptir.

  • KOBİ Telekom Altyapı İşletmeciliği Hizmeti Lisansına sahiptir.

SureBox - Sample 2 for three columns

TeGeMe Hakkında 


TeGeMe 2000 yılında bir grup bilgisayar mühendisi tarafından, firmaların güvenlik (firewall, router, proxy, antivirus, antispam), sunucu ve uygulama ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

SureBox - Sample 3 for three columns

SureBox Hakkında 


SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından beri süregelen çalışması sonucunda, geliştirmiş olduğu bir cihazdır. SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır.

Misyonumuz

Çözüm ortağınız olmak, İş hedeflerinizin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Minimum maliyet ile hizmet sunmak...

 

SureBox text and image block
SureBox image and text block

Vizyonumuz

 Araştırma ve geliştirme, Kaliteli hizmet ve çözümler, İtibarımızı ve saygınlığımızı artırarak sürdürmek...

 

Hedefimiz

Araştırma ve geliştirmeye gereken önemi vererek üretilen çözümleri, kaliteden taviz vermeden, minimum maliyet ile oluşturmayı hedefleyen firmamız, sizlerin görüş ve önerileri ile her geçen gün en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir...

SureBox text and image block
SureBox image and text block

Müşteri Memnuniyet Politikası

Mutlu müşteri sadık müşteridir felsefesinden yola çıkarak, her zaman en iyisini hak eden müşterilerimize, şirket politikalarımız ve yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya her zaman özen gösteririz.

Mutlu çalışan verimli çalışandır felsefesinden yola çıkarak, çalışanlarımızın katılımcı, paylaşımcı olabilmeleri, yaratıcılıklarını kullanabilmeleri, kendilerini ifade edebilmeleri ve sürekli kendilerini geliştirerek müşterilerimize hak ettikleri hizmeti verebilmeleri için iş ortamımızı aile sıcaklığında tutmaya çalışırız.